Світязь відпочинок з дітьми

Відпочинок на Шацьких озерах з дітьми на літо 2022. 6 цікавих локації які варто відвідати.

Де саме відпочити в Україні з сім’єю та цікаво і весело провести час? Перше що спадає на думку відвідати тематичні парки розваг (які останні роки набувають популярності), або скажімо поїхати у притулок для ведмедів, про музеї також не забуваємо (ніч в музеї принесе Вам не менше адреналіну). Цікаво! Якісно відпочити з сім’єю можна і в наметі біля підніжжя гори, але проживання на базі відпочинку на березі озера Світязь з дітьми буде комфортнішим (тільки як би не комарі). Жартую). Пропоную поїхати до Шацького Національного Парку, можна і назвати «парку озер».

озеро Світязь

Озеро Світязь - це чудовий відпочинок для дітей та всієї сімї. Кришталево чисті пляжі, мальовничі пейзажі заходу сонця, сосновий ліс. Мілка прибережна частина озера Світязь зі сторони урочища Гряда добре відома бувалим відпочиваючим (щоб вода була по пояс, потрібно пройти певно метрів 50, а в часи посухи метрів сто). В літні місяці вода тут складається враження підігрівається від дна. Дітям тут подобається. Спробуйте відпочинок на Світязі з дітьми, якщо шукаєте натхнення для наступної відпустки. Рекомендуємо саме тут !!!. На протилежному березі озера Світязь можна попірнати прямо з берега або майже … Останні кілька років на Центральному пляжі села Світязь робляться покращення благоустрою. Ось цитую відгук на Google Maps “Нові кабінки для переодягання, дерев'яні доріжки до води і навіть пісок - новий.”

озеро Світязь

Безлюдний острів посеред озера Світязь (принаймні якщо крім вас на ньому ще немає інших людей). На самому острові яскравих атракцій не має. Колись давно тут була дача для відпочинку партійних службовців. Якщо ви з сім’єю тоді можна взяти на прокат справжню яхту з досвідченим капітаном та здійснити екскурсію до острова і назад. Зробіть кілька пам’ятних сімейних фотографій для сімейного фотоальбому (якщо у вас його ще немає то обов’язково заведіть). Проте можна орендувати каяк на базі відпочинку Світязь-Центр та організувати заплив до острова самотужки та відчути себе “Робінзоном”. А для справжніх екстрималів переночувати під відкритим небом (повірте враження незабутні).

Озеро Пісочне альтернативний напрямок для проживання та гарний відпочинок недалеко озера Світязь. Проте і озеро в рази менше. “Чисте озеро та невелика кількість людей” такі враження людей, які відпочивали на березі озера Пісочне. «Піщаного пляжу дуже мало, проте достатньо місця між деревами чи на лугу» ). На березі озера розташований діючий санаторій єдиний в Шацькому Національному Парку.

Щорічне свято Пампушка на озері Світязь - ще одна локація. Свято Пампушка – проходить під відкритим небом, на березі озера Світязь, де місцеві господині змагаються за симпатії справжніх поціновувачів світязького пампушка (смакує не тільки дітям але й і дорослим). А господарі пропонують різноманітні страви з риби, як от печених коропів, копчених вугрів, та варені раки. Наразі свято Пампушка на озері Світязь чекає на чергове відкриття на літо 2022 року.

озеро Світязь

Парк для активного відпочинку — це захоплюючий локація для дітей розташована в селі Світязь, призначена для дітей віком від 3 років. Тут чудове місце для навчання та гри, які сподобаються дітям. Для підлітків також є картинг, вело прокат, байдарки тощо. Парк ідеально підходить для дітей, які хочуть відчути трохи адреналіну під час відпочинку на Шацьких озерах! Діти 3+ можуть гратися разом із дорослими.

озеро Світязь

Парк динозаврів локація з рухомими фігурами динозаврів. Ящурі, рептилії, змії сподобаються дітям. Ви перенесетесь в атмосферу доісторичного загубленого світу. Сім’ї можуть насолоджуватися дивовижними видами вздовж стежок і краєвидів. Крім того, якщо вам пощастить, ви навіть зможете помітити справжніх диких тварин, адже ви в Шацькому Національному парку.