Світязь відпочинок

Світязь відпочинок

Світязь є найбільшим та найглибшим прісним озером України яке розташоване в північно західній частині Волинської області та межує з двома країнами Польщею (до кордону до 20 км, до КПП Ягодин 55 км) та Білорусією (до кордону до 30 км КПП Олтуш). Найближчі обласні центри Луцьк (160 км), Львів (220 км), Рівне (240 км). Саме озеро Світязь займає площу майже 28 км2 а обєм складає 0,18 км3

Навколо Озера Світязь розташоване смт Шацьк та села Світязь і Пульмо. Усього за рік у містах та села навколо озера Світязь проживає близько 8500 осіб, однак, ці цифри можуть збільшуються до 500 000 протягом літніх місяців через популярність відпочинку на Світязі серед Українських туристів і найближчих сусідів.

Унікальність відпочинку на Світязі полягає в тому що Світязь розташований в межах Шацького національного природничого парку, площа якого в свою чергу складає понад 32 тис га. 20 % від цієї площі займають унікальні озера в котрих зберігається досить висока якість води насичена гліцерином та сріблом.

Відпочинок на Світязі це сімейний відпочинок. Сім'ї приїжджають на озеро Світязь відпочити протягом поколінь. Відпочинок на Світязі буде до смаку будь кому, адже тут є різноманітний вибір житлових умов, включаючи розкішні особняки та квартири, сімейні готелі, бази відпочинку, літні кемпінги, які можна орендувати подобово або на тиждень.

База відпочинку Світязь Центр розташована у тихій та мальовничій відпочинковій зоні Гряда, всього за 15 метрів від озера Світязь та 3 км від смт. Шацьк. База відпочинку розміщена посеред курортної інфраструктури та оточена хвойними поліськими лісами. До послуг гостей Світязь Центру номери із сучасними зручностями, смачна українська кухня, відкрита альтанка з мангалами, зона для відпочинку з дітьми, піщаний пляж, охайна зелена територія закладу та прокат. Ми знаходимося в межах відпочинкової зони, за декілька хвилин ходьби від центру, де Ви зможете відвідати чудові ресторани, кафе-бари, дискотеки та магазини, в яких представлені оригінальні подарунки, сувеніри та твори місцевих художників.