Світязь відпочинок на Світязі

Популярні наметові містечка на озері Світязь

Перегляньте список популярних місць де можна відпочивати з наметами на озері Світязь. Оскільки ця територія має статус національного парку, розбиття намету дозволено в спеціально відведених місцях.

Наметове містечко “Незабудка”

Зручне розташування, велика територія в оточені соснового лісу, якою можна вийти на берег озера Світязь.

озеро Світязь

В літній сезон, який тут починається з другої половини червня і триває до кінця серпня, наметове містечко заповнене переважно на вихідні дні з п'ятниці по неділю. Тому в будні дні є можливість зупинитися в кращих місцях.

На території наметового містечка “Незабудка” встановлені туалети, літній душ (холодна вода), колонки з водою (з притаманним смаком). Територія чиста та впорядкована. Для дозвілля та комфортного відпочинку встановлені також альтанки та смітники. В літній сезон наметове містечко прибирають та щодня вивозять сміття.

озеро Світязь

Найближчі магазини де можна купити повноцінні продукти для приготування їжі знаходяться за 1000 м від табору. Ціни тут вищі ніж зазвичай. На території розташовані літні майданчики та бари, де можна придбати каву, морозиво, дрова, підзарядити телефон. Щодня місцеві господині приїжджають на велосипедах та пропонують смачні світязькі пончики.

озеро Світязь

Пляж, гарний та чистий, покритий переважно травою або місцями вкритий піском. Пляж облаштований кабінками для переодягання. Тут берег озера мілкий і потрібно пройти близько 40 м для повноцінного плавання.

Вартість проживання в наметах на території кемпінгу: від 1 до 4 осіб – 40 грн, від 4 осіб і більше – 50 грн. Вартість стоянки автотранспорту за одну добу: легкового автомобіля – 30 грн, мікроавтобуса – 40 грн, автобуса – 50 грн, будинка на колесах – 60 грн.

Неподалік проходить екологічна стежка Світязянка, яка призначена для пішохідних мандрівок, а також прокладений велосипедний маршрут “Запісочне-Незабудка”, який сполучає два наметові містечка «Незабудка» та «Запісочне» (озеро Пісочне). Протяжність маршруту становить 35 км.

Розташування наметового містечка “Незабутка” для навігатора: 51.47316081263066, 23.81781891558035

Незабудка

Наметове містечко “Запісочне”

Зручне розташування на березі озера Пісочне, територія в оточені соснового лісу. Альтернативний напрямок для проживання з наметами та гарний відпочинок недалеко від озера. Проте і озеро в рази менше.

озеро Світязь

Наметове містечко облаштоване колонками з водою, альтанками з розетками та смітниками. На Пісочному порівняно менше відпочиває людей, ніж у наметовому містечку на озері Світязь. Тому тут спокійніше.

Найближчі магазини де можна купити повноцінні продукти для приготування їжі знаходяться далеко від табору. Тому відпочивальникам потрібно запастись найнеобхіднішими речами та продуктами заздалегідь.

озеро Світязь

Берег Пісочного переважно в оточені соснового лісу. Піщаного пляжу дуже мало, проте достатньо місця між деревами чи на лугу.

Неподалік знаходиться екологічна стежка Два озера, яка призначена для пішохідних мандрівок, а також прокладений велосипедний маршрут “Запісочне-Незабудка”.

Розташування наметового містечка “Запісочне” для навігатора: 51.572223362732935, 23.900849401446674

Незабудка

Перегляньте корисні посилання: відпочинок на Світязі проживання, відпочинок на Світязі харчування