Світязь відпочинок на Світязі

Відпочинок на Світязі з харчуванням

База відпочинку «Світязь-Центр» пропонує своїм відвідувачам відпочинок на Світязі з харчуванням. База відпочинку розташована на території Шацького національного природнього парку, що знаходиться на відстані 15 м до озера Світязь. Природні соснові ліси, чисті озера, зелені луки роблять унікальною місцевість Шацьких озер з найчистішим повітрям і неповторним заходом сонця. Тут, ви зможете відпочити на озері, поправити своє здоров'я і отримати яскраві емоції, а також смачно поїсти.

Харчування на території бази відпочинку

На впорядкованій, огородженій території бази відпочинку розміщені два триповерхових корпуса із мансардою та двоповерховий корпус в якому розташована їдальня. Гості бази відпочинку “Світязь-Центр” можуть смачно поїсти в нашій їдальні або, насолоджуючись пейзажами, посмажити шашлик поруч великої альтанки з мангалами. Комфортне та чисте приміщення їдальні може одночасно розмістити до 120 осіб.

Комплексне триразове харчування для груп та організацій

Діють спеціальні пропозиції на відпочинок на Світязі з харчуванням для великих туристичних груп та корпоративних компанії до 120 осіб. За бажанням гостей, смачно поїсти можна також на свіжому повітрі в одній із затишних альтанок. Нагуляти апетит Ви завжди зможете після прогулянки на свіжому повітрі або купанні в чистому озері.

Різноманітне меню та комплексні обіди

Для наших гостей пропонуємо різноманітне комплексне триразове харчування, або за бажанням окремо сніданки, обіди, вечері. Меню складається із традиційних страв української та місцевої кухні, приготовлені з якісних та свіжих, місцевих продуктів. Також можна скористатись послугами нашої міні кав'ярні та замовити смачну ароматну каву або чай.

Смачна та здорова їжа

Продукти, які використовуються для приготування їжі закуповуються в місцевих господарів та фермерів. Тому ми впевнені, що продукти вирощені в цьому екологічному куточку нашої країни є смачними та корисними.

Зручний час харчування

Харчування в їдальні протягом дня сніданок з 9:30 до 10:00, обід з 14:00 до 14:30, вечеря з 19:00 до 19:30. Замовити харчування можна зателефонувавши до адміністратора: +38068 23 45 254

озеро Світязь
озеро Світязь
озеро Світязь
озеро Світязь

Перегляньте корисні посилання: відпочинок на Світязі - проживання