Світязь відпочинок на Світязі

Відпочинок на Світязі: популярні туристичні маршрути

Перегляньте нашу добірку пізнавальних туристичних маршрутів. Сподіваємось, що маршрути будуть цікавими і захоплюючими, подарують яскраві емоції, та цікаві пригоди. Спостерігайте та досліджувати навколишнє середовище під час відпочинку на Світязі.

🚢 Екологічна стежка “Світязянка”

Екологічна стежка “Світязянка” чудово підходить для пішохідних та веломандрівок. Протяжність маршруту становить 5,2 км. Ця пізнавально-туристична стежка прокладена на території Шацького Національного Природного Парку.

озеро Світязь

Стежка облаштована спортмайданчиком, гойдалками, альтанками, дитячими майданчиками, оглядовими майданчиками, фотозонами, місцями перепочинку тощо.

Стежка прокладена так, що дає змогу ознайомитись із незвичайною природою Волинського полісся, його походженням, своєрідними рослинами й тваринами.

озеро Світязь

На екологічній стежці “Світязянка” відвідувачі отримують інформацію про природні об’єкти які їх оточують. Відвідування екологічної стежки зробить Ваш відпочинок на Світязі цікавим та пізнавальним як для дорослих та дітей.

озеро Світязь

🚢 Екологічна стежка «Лісова пісня»

«Лісова пісня» – еколого-пізнавальна стежка яка чудово підходить для пішохідних та веломандрівок. Загальна довжина стежки становить 5,6 км. Екологічна стежка прокладена між двома озерами – Пісочне і Перемут – та перетинає автомагістраль Львів–Брест.

озеро Світязь

Стежка проходить в межах зони природного заповідника Шацький національний природний парк та оснащена інформаційними аншлагами, оглядовими майданчиками та зонами відпочинку.

озеро Світязь

🚢 Еколого-пізнавальна стежка «Два озера»

Еколого-пізнавальна стежка «Два озера» підходить для пішохідних екскурсій та веломандрівок. Загальна довжина стежки становить 9 км. Стежка проходить біля озер Пісочне та Перемут. Стежка облаштована оглядовими майданчиками, місцями перепочинку для дорослих і дітей тощо.

озеро Світязь

🚢 Екологічна стежка “Три озера”

Екологічна стежка “Три озера” чудово підходить для пішохідних та веломандрівок. Протяжність маршруту становить 5,8 км. Ця пізнавально туристична стежка проходить між озерами Пулемецьким, Климівським та Малим Чорним на території Шацького Національного Природного Парку.

озеро Світязь

На початку маршруту обладнана спостережна вежа, де можна сховатись від негоди з якої відкривається чарівний краєвид на Пулемецьке озеро. Туристичний маршрут проходить через луки та сосновий ліс, де на шляху можна ознайомитись з красою місцевої флори і фауни.

Перегляньте корисні посилання: відпочинок на Світязі - проживання, відпочинок на Світязі - харчування,