Світязь відпочинок на Світязі

Відпочинок на Світязі з дітьми для великих груп з керівниками

База відпочинку пропонує своїм відвідувачам дитячий відпочинок на Світязі для організованих груп з керівниками. Відпочинковий комплекс розташований в національному природному парку, та знаходиться на березі озера Світязь в урочищі Гряда. Дитячий відпочинок включає проживання в номерах двох-, трьох-, чотири місних з усіма зручностями, комплексне триразове харчування, чистий впорядкований пляж, дитячий майданчик, велика альтанка, конференц зал, настільний теніс. База відпочинку може прийняти більше як 120 людей. Також можна організувати пішохідні туристичні маршрути на Світязі та відвідати популярні наметові містечка на озері Світязь.

Проживання в номерах для дітей з усіма зручностями

Діти на базі відпочинку проживають в затишних однокімнатних та двокімнатних номерах, які розраховані на двох, трьох, чотирьох людей. Оздоблений вагонкою з натурального дерева або із звичайним ремонтом.

Незалежно від категорії, у кожному номері є:

 • два односпальні або двоспальне ліжко з подушками та ковдрами;
 • меблі: дзеркало, стіл, стільці, тумби, шафа для вбрання, вішалки;
 • ванна кімната в якій розміщений душ, умивальник, унітаз;
 • телевізор, холодильник та Wi-Fi;
 • вид з вікон на озеро або внутрішній двір;

озеро Світязь

Дитячий відпочинок на Світязі з триразовим харчуванням

На впорядкованій, огородженій території бази відпочинку розташована їдальня, де можна одночасно розмістити до 120 осіб. Наші маленькі гості зможуть смачно поїсти в нашій їдальні або, насолоджуючись пейзажами, зробити невеликий перекус у великій літній альтанці. Співпрацюючи з організаціями маємо досвід прийому великих груп дітей. Тому пропонуємо різноманітне комплексне триразове харчування, яке змінюється кожного дня або за бажанням окремо сніданки, обіди, вечері.

озеро Світязь

Безпечний піщаний пляж для дітей

Зручне розташування бази відпочинку, дає можливість для комфортного та безпечного відпочинку з дітьми. З території є прямий вихід на пляж, на відстані 15 м видніється озеро Світязь. Пляж Світязь-Центр безпечний для відпочинку дорослих та дітей. Тут діти без проблем зможуть гратись на піску та будувати замки та греблі на березі озера. На території пляжу можна взяти катамарани на прокат та з дорослими кататися на озері або придбати смачну кукурудзу та світязькі пончики.

озеро Світязь

Велика альтанка для групових занять на повітрі

На території бази відпочинку, розташована літня альтанка, яка також підійде для проведення семінарів, лекцій та групових занять з дітьми на повітрі. Поруч альтанки знаходяться мангали, гриль барбекю та піч для казанка та умивальники. Альтанка обладнана світлом та розетками. Недалеко розташований стіл для гри в настільний теніс.

озеро Світязь

Дитячий майданчик на огородженій території

На території бази відпочинку, розташований багатофункціональний дитячий комплекс, який складається з вежі з платформою, двох вигнутих містків-переходів, лазалки-ліани, дві металеві гірки та дві гойдалки а також качелі-балансири.

озеро Світязь

Чому варто поїхати на базу відпочинку Світязь-Центр з дітьми

 • Діють спеціальні пропозиції на відпочинок на Світязі з дітьми для великих груп;
 • Проживання в затишних номерах зі зручностями, які розраховані на двох, трьох, чотирьох людей;
 • Комплексне триразове харчування або за бажанням окремо сніданки, обіди, вечері;
 • Чиста та безпечна для дітей прибережна частина та піщаний пляж. Вода тут мілка, просто ідеальна для відпочинку сімей з дітьми;
 • Дитячий майданчик розміщений на впорядкований та огородженій території бази відпочинку та велика територія для проведення активностей на повітрі;
 • Літня альтанка призначена для відпочинку на природі. А також мангали, гриль барбекю та піч для казанка;
 • Конференц зал для проведення семінарів, лекцій та групових занять з дітьми;
озеро Світязь

Перегляньте корисні посилання: туристичні маршрути на Світязі, популярні наметові містечка на озері Світязь